Kup Pan szczotkę!

wpis w: Informacje, Szkolne | 0
plakat
„Kup Pan szczotkę” jest to akcja prowadzona po raz drugi przez Fundację Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio. W tym roku i nasza szkoła przyłączyła się do zbiórki szczoteczek i past do zębów dla dzieci z Afryki.
Co należy zrobić?
Kupić szczoteczkę lub pastę do mycia zębów, bądź obie rzeczy. Następnie przynieść je do szkoły oraz zostawić w portierni lub u wychowawcy klasy 1 b – Anny Domżalskiej-Ahmed (sala nr 28).
Zbiórka trwa do 15 października!

Wszystkich bardzo serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.  Fundacja Pomocy Humanitarnej rozpoczyna Akcję „Kup Pan szczotkę!” Fundacja Pomocy Humanitarnej rozpoczyna Akcję „Kup Pan szczotkę!” Fundacja Pomocy Humanitarnej rozpoczyna Akcję „Kup Pan szczotkę!”

dodała: Anna Domżalska – Ahmed

Buy a toothbrush!

„Buy a toothbrush” is the action carried out for the second time by the Foundation for Humanitarian Aid Redemptoris Missio. This year our school joined the collection of toothbrushes and toothpaste for the children of Africa.
What should I do?
Buy a toothbrush or toothpaste to brush your teeth, or both. Then bring them to school and leave them at the reception desk or classroom 28 – teacher of class 1 b – Anna Domżalska -Ahmed.
The collection runs until October 15!
We encourage all to participate in the action. Foundation for Humanitarian Aid begins the campaign „Buy a toothbrush!”