Zajęcia sportowe

wpis w: Informacje, Szkolne | 0

W każda środę o godzinie 16:45 i piątek o godzinie 16:00 w naszej szkole odbywają się dodatkowe zajęcia sportowe prowadzone przez Trenerów Klubu UKS Karlik. Zajęcia odbywają się pod patronatem Grupy CEZ Chorzów. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby nauczyć się czegoś nowego, nabrać kondycji fizycznej, pewności siebie, być zdrowym, uśmiechniętym i poznać nowych ludzi.

 

Sports activities
On each Wednesday at 16:45 and Friday at 16:00 in our school there are held additional sports activities conducted by UKS Karlik Club coaches. The classes are held under the patronage of CEZ Group Chorzow. We cordially invite everyone who would like to learn something new, gain physical fitness, self-confidence, to be healthy, smiling and meet new people.

 

dodała: Katarzyna Orzech