„15” bije rekord z WOŚP

wpis w: Komunikat, Szkolne | 0

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 17 października po raz czwarty zorganizowała akcję bicia rekordu Guinness World Records w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej prowadzonej przez jak największą ilość osób, w ramach realizacji Programu Edukacyjnego „Ratujemy i Uczymy Ratować”. Data nie jest przypadkowa, bowiem 16 października obchodziliśmy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Oczywiście nasza szkoła miała w tym również swój udział. Za zaangażowanie uczniów i nauczycieli serdecznie dziękujemy.

dodała: Anna Kozak – Salwa

„15” beats the record with WOŚP
The Great Orchestra of Christmas Charity on October 17 for the fourth time organized a record breaking Guinness World Records in the simultaneous cardiopulmonary resuscitation performed by the greatest number of people, as part of the Educational Program „CPR”. This is not accidental, sinceon October 16 we celebrated the European Day of Restoring Heart Activity. Of course, our school participated as well. For the commitment of students and teachers we would like to thank.

dodała: Katarzyna Orzech

This slideshow requires JavaScript.