NIEZWYKŁE SPOTKANIE

wpis w: Szkolne | 0

Poniedziałek 24 października 2016r. – tego dnia popołudniu w sali numer 16 królowała historia. Na stołach „hyklowane” i wyszywane bieżniki sprzed blisko wieku, filiżanki  przypominające te babcine a na ekranie film o życiu i działalności Konstantego Wolnego – już za kilka dni Patrona naszej szkoły. Nie lada gratką była możliwość rozmowy z wnukiem Marszałka – panem Konstantym. Wspomnienia i rozmowy o historii żal było kończyć. Dziękujemy uczestnikom spotkania  i do zobaczenia na uroczystości nadania imienia 28 października!!!

dodała: Izabela Grabiańska

EXTRAORDINARY MEETING

On Monday, 24 October 2016 – that day in the afternoon in classroom number 16 history reigned. On the tables „hyklowane” and embroidered tableclothes almost one hundred years old, cups resembling the granny’s ones and on the screen a film about the life and work of Konstanty Wolny – in a few days a Patron of our school. A special treat was the opportunity to talk with the grandson of the Marshal – Mr. Konstanty. It was hard to stop talking about history and memories. Thanks to the participants for meeting and see you at the naming ceremony on October 28 !!!

dodała: Katarzyna Orzech

Niezwykłe spotkanie
Niezwykłe spotkanie
Niezwykłe spotkanie
Niezwykłe spotkanie
Niezwykłe spotkanie
Niezwykłe spotkanie