Podsumowanie akcji „Kup Pan Szczotkę”

wpis w: Komunikat | 0

Serdecznie dziękujemy za przyłączenie się do akcji Kup Pan Szczotkę. Zbiórka past i szczoteczek do zębów dobiegła końca, a paczka została spakowana i wysłana do Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio. Udało nam się zebrać prawie 150 szczoteczek oraz 70 past do zębów! Jesteśmy dumni, że mogliśmy wziąć udział w akcji i mamy nadzieję, że w przyszłości z jeszcze większym zaangażowaniem włączymy się do podobnych przedsięwzięć.

dodała: Anna Domżalska- Ahmed

Summary of the action „Buy a toothbrush”
Thank you for joining the action Buy a toothbrush. The collection of toothpaste and toothbrushes came to an end, and the package was packed and sent to the Humanitarian Aid Foundation Redemptoris Missio. We managed to collect almost 150 toothbrushes and 70 tubes of toothpaste! We are proud that we were able to take part in the action and we hope that in the future with even greater commitment we can join similar projects.

dodała: Katarzyna Orzech