Z wizytą u patrona

wpis w: Szkolne | 0

W Dzień Zaduszny  członkowie Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły ( Wiktoria Woźny kl. 6b, Mariusz Gierczyński kl. 3d oraz Aleksandra Słomian kl. 6a) pod opieką p. dyrektor I.Grabiańskiej oraz p. wicedyrektor  J. Szyszkowskiej – Solisz udali się na katowicki cmentarz przy ul. Francuskiej, gdzie złożyli kwiaty oraz zapalili znicz na grobie Konstantego Wolnego – patrona szkoły.

dodała:Izabela Grabiańska

Visiting the patron
On All Souls’ Day members of the Student Council of our school (Wiktoria Woźny class. 6b, Mariusz Gierczynski class. 3d and Aleksandra Słomian class. 6a) under the supervision of the Headmistress Mrs I.Grabiańska and her Deputy Mrs J. Szyszkowska – Solisz went to the cemetery in Katowice at Francuska Street, where they laid flowers and lit a grave candle at the tomb of Konstanty Wolny – the patron of the school.

dodała:Katarzyna Orzech