MIEJSKI KONKURS PLASTYCZNY

wpis w: Szkolne | 0

W dniu 01 grudnia br. W Chorzowskim Centrum Kultury został rozstrzygnięty Miejski Konkurs Plastyczny pt: „I ja mogę być miłosierny”. Do CHCK wpłynęło około 140 prac z naszego okręgu. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Wiktoria Zmierczak – z klasy 4b, Filip Wawrzyniak – z klasy 4a oraz Wojtek Kisielewski – z klasy 5a. Nagrody zostały wręczone przez Dyrektora CHCK – Pana Tomasza Ignalskiego.

Gratulujemy zwycięzcom.

 

dodała: Halina Dobek

MUNICIPAL ART COMPETITION
On December 1, in Chorzów Cultural Centre there was settled Municipal Art Competition entitled: „I can be merciful, too.” Chorzów Cultural Centre received about 140 works from our region. Among the winners were students from our school: Wiktoria Zmierczak – class 4b, Filip Wawrzyniak – Class 4a and Wojtek Kisielewski – class 5a. The awards were presented by the Director of CHCK – Mr. Tomasz Ignalski.
Congratulations to the winners.

 

dodała: Katarzyna Orzech

Laureaci