Miejskie Strojenie Choinki 

wpis w: Szkolne | 0
Co roku, w grudniu, mieszkańcy miasta spotykają się, by za pomocą własnoręcznie przygotowanych ozdób udekorować świąteczne drzewko przed Urzędem Miasta. W tym roku w tym ważnym wydarzeniu Naszą szkołę reprezentowała zerówka.
Mimo mrozu, humory dopisywały i nasi najmłodsi podopieczni wspaniale się spisali. Dziękujemy również rodzicom, którzy towarzyszyli nam w czasie tej akcji.
dodała: Sonia Szostak
 
 

Decorating a City Christmas tree
Every year, in December, the inhabitants of the city meet to decorate the Christmas tree with hand-made ornaments in front of the City Hall. This year, this important event was represented by the preschoolers from our school. Despite the freezing cold, we had fun and our youngest students did a wonderful job. Thanks also to the parents who accompanied us during this action.

dodała: Katarzyna Orzech