„Misiowy Dzień”

wpis w: Komunikat, Szkolne | 0
Dnia 25 listopada uczniowie kl.I i II oraz zaproszone przedszkolaki z Przedszkola nr 12 i 27 uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Dzieciaki tego dnia przyszły ze swoim małym, średnim lub dużym misiowym przyjacielem. Każdy z nich był piękny i wyjątkowy. Wszyscy wspólnie się bawili przy piosenkach i poznali historię tego święta. Te misiowe chwile były pełne radości i uśmiechu oraz wspólnej zabawy z pluszakami.
dodała: Ewa Kawka
„Teddy Bear Day”
On 25 November, students from grades I-II, and invited preschoolers from Kindergarten No. 12 and 27 participated in the celebrations of the World Day of Teddy Bear. The kids came with their small, medium or large Teddy Bear friend. Each of them was beautiful and unique. We all had fun together with songs and learned the history of this holiday. These bears moments were full of joy and smile and fun with cuddly toys.
 
dodała: Katarzyna Orzech

Prowadząca wraz z dzieciakami i ich pluszowymi ulubieńcami