OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ODBLASKOWA KLASA”

wpis w: Szkolne | 0

Uczniowie klasy 6a i 6b  naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie pt: „Odblaskowa Klasa”, którego celem była edukacja oraz promocja bezpieczeństwa dzieci na drogach. Do konkursu zgłosiło się ponad 230 szkół i przedszkoli z całego kraju. Miło nam poinformować, ze nasza szkoła otrzymała wyróżnienie. Więcej można przeczytać na stronie: https://odblaski24.com.pl/blog/odblaskowa-klasa—konkurs.

 

dodała: Halina Dobek

 

NATIONAL COMPETITION „REFLECTIVE CLASS”
Students in class 6a and 6b of our school took part in the National Competition entitled „Reflective Class”, which aim was to educate and promote the safety of children on the roads. Over 230 schools and kindergartens across the country took part in the competition. We are pleased to inform you that our school received an honourable prize. More can be found at: https://odblaski24.com.pl/blog/odblaskowa-klasa-konkurs.

 

dodała: Katarzyna Orzech

Uczniowie klas 6