ŚWIĄTECZNA KARTKA DLA CHORYCH W HOSPICJUM CORDIS w KATOWICACH

wpis w: Komunikat, Szkolne | 0

Uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję „Świąteczna kartka”. Akcja ma na celu sprawienie radości mieszkańcom hospicjów. Przesyłając życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, chcemy również dodać otuchy tym, którzy na co dzień zmagają się z chorobą, cierpieniem i samotnością, jak również zapewnić o modlitewnym wsparciu. Czas Bożego Narodzenia jest szczególnym momentem okazywania miłości, dlatego pragniemy tę namiastkę miłości okazać zwłaszcza ludziom chorym, ucząc dzieci i młodzież wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Kartki świąteczne wykonane przez naszych uczniów zostały wysłane do mieszkańców Hospicjum CORDIS w Katowicach.

dodała: Halina Dobek

CHRISTMAS CARD FOR CORDIS HOSPICE PATIENTS IN KATOWICE
Our students joined in the action „Christmas card”. The action aims at making the joy for residents of hospices. By sending wishes on the occasion of the upcoming Christmas holidays, we also want to encourage those who every day are struggling with illness, suffering and loneliness, as well as providing support of prayer. Christmas time is a special moment of showing love, therefore we want to show love especially to the sick, teaching children and youth sensitivity to the needs of others. Christmas cards made by our students were sent to the residents of CORDIS Hospice in Katowice.

Tworzenie kartek