NOWOŚCI W BIBLIOTECE

wpis w: Biblioteka, Informacje, Komunikat, Szkolne | 0

Jakiś czas temu biblioteka szkolna ogłosiła akcję „Złotówka dla Biblioteki”. Jej celem było zebranie pieniędzy na zakup nowych książek. Naszą akcję wsparli również nauczyciele, przyjaciele szkoły oraz uczniowie i ich rodzice. Dzięki tym środkom możliwy będzie zakup książek wytypowanych w ankiecie przez uczniów. Za wsparcie akcji wszystkim serdecznie dziękujemy.

 

dodała Anna Kozak – Salwa

 

NOVELTIES IN THE LIBRARY
Some time ago, the school library announced the action „Zloty for the Library.” Its aim was to raise money to buy new books. Our action was also supported by teachers, friends and school students and their parents. With these financial means, it will be possible to purchase books selected in a questionnaire by the students. Many thanks for supporting our action.

 

dodała: Katarzyna Orzech