Podsumowanie konkursu Wielkiego Dyktanda w Szkole Podstawowej nr 15

wpis w: Szkolne | 0

Uczniowie w naszej szkole tylko raz w roku szkolnym mierzą się z dyktandem, które nie jest oceniane, ale nagradzane. W trakcie pisania tekstu na ich twarzach nie maluje się strach, przerażenie, ale spokój i ulga.  Nasze szkolne dyktando pozwoliło wyłonić mistrza ortografii, którym został Krzysztof Cichowski z klasy 6b. Wyróżnienie za napisanie dyktanda bez błędu ortograficznego otrzymali: Danuta Niewiadomska z klasy 6a, Kinga  Adamiec  z klasy 5b oraz Tomasz Broniarek z klasy 4c.

W kategorii dyktanda chodzonego:  I miejsce otrzymały ex aequo klasy 6a i 4c, II miejsce 5a oraz 6b. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

 

dodały: polonistki z SP 15

 

Summary of the Great Dictation Competition in the Primary School No. 15
Students in our school once a year take a challenge in a dictation competition, which is not rated, but rewarded. In the course of writing a text on their faces, does not appear fear nor terror, but peace and relief. In our school dictation the champion speller became Krzysztof Cichowski from class 6b. The honourable prize for writing the dictation without spelling error received: Danuta Niewiadomska class 6a, Kinga Adamiec class 5b and Tomasz Broniarek class 4c.
In the category of walking dictations: the first joint place received class 6a and 4c, the second place 5a and 6b. Congratulations to all participants.

 

dodała: Katarzyna Orzech