XIX Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej

wpis w: Komunikat, Szkolne | 0
W MDK Lompy odbyły się przeglądy w dziedzinie kultury w ramach XIX Miejskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej. Na scenie zaprezentowali się uczniowie chorzowskich szkół, w tym również zespół wokalno-taneczny „Kolorowe nutki” z naszej szkoły. Zespół zaprezentował dwa utwory i zajął III miejsce. Bardzo cieszymy się z wygranej i gratulujemy!
 
dodała: Ewa Kawka
 
XIX Culture Festival of the School Youth

In Lompa MDK there were cultural reviews within the XIX City Culture Festival of the School Youth. Pupils from Chorzów schools presented themselves on stage, including the vocal-dance group „Colorful Music Notes” from our school. The group presented two songs and took the third place. We are very happy with the win and congratulations !

 
dodała: Katarzyna Orzech