Z wizytą u Patrona

wpis w: Informacje, Szkolne | 0

Samorząd uczniowski w składzie: Wiktoria Woźny kl. VI b, Ola Słomian kl. VI a i Mariusz Gierczyński kl. III d wraz z p. dyrektor naszej szkoły Izabelą Grabiańską   oraz p. wicedyrektor Joanną Szyszkowską – Solisz złożyli kwiaty na grobie Patrona naszej szkoły  – I Marszałka Sejmu Śląskiego Konstantego Wolnego  w rocznicę jego urodzin.

 

dodała:Izabela Grabiańska

 

Paying a Visit to our Patron
The Students’ Council consisting of: Wiktoria Woźny class 6b, Ola Słomian class 6a and Mariusz Gierczyński class 3d together with the Principal of our school Ms. Izabela Grabiańska and the deputy director Ms.Joanna Szyszkowska – Solisz placed flowers on the grave of the Patron of our school – Konstanty Wolny, the I Marshal of the Silesian Sejm, on the anniversary of his birthday.

 

dodała: Katarzyna Orzech