Konkurs plastyczny

wpis w: Szkolne | 0

Prace plastyczne naszych uczennic, Mai Zimek i Hani Krupy z klasy 3b zostały docenione  w IV edycji konkursu Dziecięca Galeria Przystankowa „Mój wymarzony tort urodzinowy”. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 10 września podczas III Rodzinnego Pikniku Ekologicznego przy Szybie Prezydent. Częścią nagrody była przejażdżka wszystkich laureatów zabytkowym tramwajem do Bytomia.

Maja Zimek dostała wyróżnienie w tym konkursie, a Hania Krupa (z ramienia Młodzieżowego Domu Kultury w Chorzowie) nagrodę główną, a co za tym idzie Jej praca została namalowana na wiacie jednego  z chorzowskich przystanków tramwajowych! Gratulujemy Mai i Hani !

 

dodała: Iwona Foryś

 

 

Art competition
The artwork of our pupils, Mja Zimek and Hania Krupa from class 3b were appreciated in the 4th edition of the Children’s Photo Competition „My dream birthday cake”. The award ceremony took place on September 10 at the 3rd Ecological Family Picnic at the Shaft President. Part of the prize was a ride of all laureates on the historic tram to Bytom.
Maja Zimek was awarded with honourable prize in this competition, and Hania Krupa (on behalf of the Youth Cultural House in Chorzów) the main prize, and consequently her work was painted on one of the Chorzów tram stops! Congratulations to Maja and Hania!

 

dodała: Katarzyna Orzech