KUP PAN SZCZOTKĘ!

wpis w: Szkolne | 0
„Kup Pan szczotkę” jest to akcja prowadzona przez Fundację Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio. Oczywiście i w tym roku nasza szkoła przyłączyła się do zbiórki szczoteczek i past do zębów dla dzieci z Afryki. W ubiegłym roku zebraliśmy ponad 100 szczoteczek i 60 past do zębów!
 
Co należy zrobić?
Kupić szczoteczkę lub pastę do mycia zębów, bądź obie rzeczy. Następnie przynieść je do szkoły oraz zostawić na portierni lub u wychowawcy klasy 2 b – Anny Domżalskiej (sala nr 28).
 
Zbiórka trwa do 15 października! 
 
Wszystkich bardzo serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.  
 

dodała: Anna Domżalska

 

BUY A TOOTHBRUSH!
„Buy a toothbrush” is an action held by the Redemptoris Missio Humanitarian Foundation. This year again our school joined the action of collecting toothbrushes and toothpaste for children from Africa. Last year we collected over 100 brushes and 60 tubes of toothpaste!

What should you do?
Buy a toothbrush or toothpaste, or both. Then bring them to school and leave at the gatehouse or give them to Ms. Anna Domzalska-Ahmed (classroom 28).

The collection lasts until October 15th!

We encourage you to take part in the action very much.

dodała: Katarzyna Orzech