Wielki mecz WOŚP vs. TVN

wpis w: Informacje, Komunikat, Szkolne | 0

3 września 2017r. uczniowie naszej szkoły, a zarazem finaliści konkursu „Ratujemy, uczymy ratować” mieli zaszczyt uczestniczyć w organizowanym przez Telewizję TVN i fundację WOŚP wielkim meczu piłki nożnej. Specjalnie dla nich przygotowano wiele atrakcji, które cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród naszych uczniów.

Finaliści mieli również odpowiedzialne zadania, jak nauka pierwszej pomocy wśród dzieci i rodziców, którzy przyszli kibicować niecodziennym piłkarzom oraz towarzyszyli zawodnikom w wejściu na murawę boiska. Zwieńczeniem całego wydarzenia było wspólne kibicowanie zespołom TVN i WOŚP.

Wyjazd ten był okazją nie tylko do wspólnej zabawy, lecz również miał on na celu przedstawienie umiejętności naszych małych ratowników!

 

dodała: Agnieszka Grochla

 

Great match WOŚP vs TVN
On September 3, 2017 the students of our school, and the finalists of the competition „We Rescue, and teach how to rescue” were honored to participate in a great football match organized by TVN TV and the foundation WOŚP. Especially for them there were prepared many attractions, which were of great interest among our students.
The finalists also had some tasks as the first aid among children and parents who came to support the unusual players and accompanied the players to the pitch. The culmination of the whole event was the joint support of the TVN and WOŚP teams.
This trip was an opportunity not only for fun, but also to show the skills of our little lifeguards!

 

dodała: Katarzyna Orzech