Klasa 2b „Wyzwanie – zdrowe śniadanie”

wpis w: Informacje, Klasowe, Komunikat | 0
Uczniowie klasy 2b kolejny raz zdecydowali się na podjęcie wyzwania dotyczącego zjadania zdrowego śniadania. Na początku roku szkolnego dzieci wzięły udział w zajęciach na temat zdrowej żywności. Dzięki temu przypomniały sobie, co należy zjadać, by być zdrowym i pełnym energii, a także których produktów warto unikać w swojej diecie. Podczas zajęć uczniowie stworzyli dwa plakaty („Zdrowe jedzenie” oraz „Niezdrowe jedzenie”), które zawisły w sali nr 28. Podsumowaniem zajęć było samodzielne przygotowanie pysznych i zdrowych sałatek owocowych oraz warzywnych.
 
 
 
dodała: Anna Domżalska
 

Class 2b „Challenge – Healthy Breakfast”
Grade 2b students once again decided to take on the challenge of eating a healthy breakfast. At the beginning of the school year, children attended classes on healthy food. It reminded them of what to eat, to be healthy and full of energy, and what products to avoid in their diet. During the classes, the students created two posters („Healthy Eating” and „Unhealthy Eating”), which were hung in classroom 28. The summary of the classes was to prepare delicious and healthy fruit and vegetable salads.

dodała: Katarzyna Orzech