WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

wpis w: Komunikat, Szkolne | 0

Niedawno w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego. Kandydaci opracowali programy wyborcze. Następnie przedstawiali je swoim kolegom i koleżankom, zachęcając, aby oddali swój głos właśnie na nich. Prawo głosu mieli również nauczyciele.

Dziękujemy wszystkim, którzy startowali w wyborach i gratulujemy zwycięskiej trójce 🙂

 

WIKTORIA WOŹNY- przewodnicząca

JULITA POLAK- zastępca

FRANEK BEDNAREK- sekretarz

 

dodała: Joanna Ziemczyk

 

RESULTS OF THE ELECTIONS TO THE STUDENT COUNCIL
Recently, our school has held student council elections. Candidates made electoral programs. Then they presented them to their friends, encouraging them to cast their vote on them. The teachers also had the right to vote.
We would like to thank all those who took part in the election and congratulated the winners
WIKTORIA WOŹNY- Chairgirl
JULITA POLAK – Deputy
FRANEK BEDNAREK- Secretary
 

 

dodała: Katarzyna Orzech