Mikołajki dla Ośrodka Wsparcia Rodziny w Chorzowie

wpis w: Komunikat, Szkolne | 0
Zachęcamy do wsparcia akcji pt. Mikołajki dla Ośrodka Wsparcia Rodziny w Chorzowie, organizowanej przez Stowarzyszenie Fajnie jest Pomagać. Zbieramy nowe zabawki, książki, kolorowanki, artykuły szkolne oraz słodycze dla dzieci z Ośrodka Wsparcia Rodziny w Chorzowie. Wszystkie zebrane rzeczy będą przeznaczone na prezenty mikołajkowe. Sprawmy, aby Mikołaj przyszedł do wszystkich!
Zbiórka trwa do 30 listopada. Upominki prosimy przynosić do sali nr 28 lub zostawić u pani z portierni.
 
 
dodała: Anna Domżalska 

 

St. Nicholas Day for the Family Support Center in Chorzów
We encourage you to support the action entitled St. Nicholas Day for the Family Support Center in Chorzów, organized by the Association 'It is cool to help’. We collect new toys, books, coloring books, school supplies and sweets for children from the Family Support Center in Chorzów. All collected items will be used for Santa Claus gifts. Let’s make Santa come to everyone!

The deadline for the collection is on November 30. Gifts should be brought to room 28 or left at the reception desk.

dodała: Katarzyna Orzech