OGÓLNOPOLSKI KONKURS „LIST DO TATY”

wpis w: Informacje, Szkolne | 0

Dnia 23.listopada br. gościliśmy w naszej szkole Panią Nicole Polak-Rajczyk, która w imieniu Senatora Rzeczypospolitej Polskiej Pana Leszka Piechoty wręczyła dyplom wraz z nagrodą Wiktorii Zmierczak uczennicy klasy 5b za zdobycie wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie „List do taty”. Podziękowania oraz dyplomy otrzymali także wszyscy pozostali uczniowie, którzy  w tym konkursie wzięli swój udział.

 

 

Po kulminacyjnym wydarzeniu słodkim upominkiem zostali wyróżnieni także  uczniowie, którzy po raz pierwszy wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Informatycznym „BÓBR” zmierzając się z różnorodnymi zadaniami opartymi na  analitycznym, jak również i logicznym myśleniu.

 

  • Uczniowie klasy 5c: Mateusz Pieniak, Mateusz Skórski;
  • Uczeń klasy 6a: Filip Rusinowicz;
  • Uczniowie klasy 7a: Bartek Łukasik, Michał Targowski, Stanisław Malinowski, Olivier Czardybon;
  • Uczniowie klasy 7b: Wiktoria Woźny, Jakub Nycz, Krzysztof Cichowski, Łukasz Grzywaczewski.

                                          

Serdecznie gratulujemy

 

dodała: Halina Dobek

 

THE NATIONAL COMPETITION “A LETTER TO DADDY”
On the 23rd of November, we hosted in our school Ms Nicola Polak-Rajczyk, who on behalf of the Polish Senator Leszek Piechota handed the diploma together with the award to Wiktoria Zmierczak from class 5b, for winning the honorable prize in National Competition “A Letter to Daddy”. All the other students who took part in this competition also received the certificates and diplomas.
After that there was also a sweet treat to the students who took part for the first time in the International ICT Competition „BÓBR”, aiming at various tasks based on analytical as well as logical thinking.

Class 5c students: Mateusz Pieniak, Mateusz Skórski;
Class 6a student: Filip Rusinowicz;
Class 7a students: Bartek Łukasik, Michał Targowski, Stanisław Malinowski, Olivier Czardybon;
Class 7b students: Wiktoria Woźny, Jakub Nycz, Krzysztof Cichowski, Łukasz Grzywaczewski.
Congratulations

 

dodała: Katarzyna Orzech