WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE SP 15 PRZEZ PREZDYDENTA MIASTA CHORZÓW

wpis w: Informacje, Szkolne | 0

Jak, co roku, uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na przedświąteczne spotkanie z władzami miasta Chorzowa, które miało miejsce 28 listopada br. w Miejskim Domu Kultury „Batory” w Chorzowie. W czasie uroczystej gali dwóch uczniów: Julia Zawadzka-Woźniak z klasy 7a oraz Mateusz Glomb z klasy 4c  otrzymali z rąk Prezydenta Miasta Chorzów – Pana Andrzeja Kotali dyplom oraz nagrodę za wysokie lokaty w konkursach artystycznych w roku 2017. Dla naszej placówki szkolnej, zwycięzców, jak również i rodziców było to ogromne wyróżnienie.

Jeszcze raz Julce i Mateuszowi bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy.

 

dodała: Halina Dobek

 

TITLED STUDENTS FROM SP 15 BY THE PRESIDENT OF THE CITY OF CHORZÓW
As every year, our school pupils were invited to a pre-Christmas meeting with the authorities of the city of Chorzów, which took place on November 28 this year, at the Municipal Cultural Center „Batory” in Chorzów. During the gala ceremony two students: Julia Zawadzka-Woźniak from class 7a and Mateusz Glomb from class 4c received from the President of the City of Chorzów – Mr. Andrzej Kotala a diploma and the prize for receiving high places in art competitions in 2017. For our school, winners, as well as parents it was a huge honour.
Once again, I would like to congratulate Julia and Mateusz and thank you.

 

dodał: Katarzyna Orzech