ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE DLA OJCA ŚWĘTEGO FRANCISZKA

wpis w: Informacje, Komunikat, Szkolne | 0

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jest to sposobny czas, aby złożyć najlepsze życzenia nie tylko swoim bliskim, ale także tym osobom, które spotykamy na swej drodze życia. Jak, co roku, uczniowie naszej szkoły własnoręcznie wykonali kartki Bożonarodzeniowe dedykując je Ojcu Świętemu Franciszkowi i życząc pełnych pokoju i radości świąt narodzenia Pańskiego. Karki uczniów zostały wysłane do Watykanu.

 

dodała: Halina Dobek

 

Christmas greetings for the Holy Father Francis
Christmas is coming fast. It is a good time to give best wishes not only to your relatives, but also to those who we meet on our way of life. As every year, students of our school made Christmas cards by themselves, dedicating them to the Holy Father Francis and wishing peaceful and joyful Christmas. Pupils’ cards were sent to the Vatican.

 

dodała: Katarzyna Orzech