Koncert Noworoczny

wpis w: Informacje, Szkolne | 0
Dnia 05.01.2018 w MDK Batory odbył się Koncert Noworoczny, „Nieść radość”- XV Edycja podczas, którego zaprezentowali się laureaci Regionalnego Interdyscyplinarnego Konkursu „Boże Narodzenie 2017” oraz Miejskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej, który zorganizowany był  przez Szkołę Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Chorzowie. Na tą wielką galę została zaproszona  nasza uczennica – solistka Lenka Paszkiewicz, która była laureatką tego konkursu. Zaproszono również uczniów kl 3b naszej szkoły oraz uczniów chorzowskich  szkół, aby mogli podziwiać talent Lenki. Dla młodych wykonawców było to wielkie wydarzenie: wielka scena,  świąteczny wystrój, śpiew kolęd. Wszystko to wprowadziło nas śpiewnie i tanecznie w  Nowy Rok. Dziękujemy organizatorom Pani dyrektor SP nr 2 Joannie Zabłockiej oraz pomysłodawcy Karolowi Pielokowi za tak wspaniałą inicjatywę.
dodała: Ewa Kawka
 

New Year Concert
On 05/01/2018 in MDK Batory a New Year Concert took place, „Spread Joy” – XV Edition during which the laureates of the Regional Interdisciplinary Competition „Christmas 2017” and the Municipal Foreign Language Song Festival, which was organized by the Primary School No. 2., by the name of John Paul II in Chorzów. Our pupil – soloist Lenka Paszkiewicz, who was the laureate of this competition, was invited to this great gala. Students from 3b of our school and students from schools in Chorzów were also invited to admire Lenka’s talent. For the young performers it was a great event: a great stage, a festive decor, singing carols. All this made us start New Year singlike and dancelike. We would like to thank the organizers, the Head of SP No. 2 Ms. Joanna Zabłocka and the founder Mr Karol Pielok for such a great initiative.

dodała: Katarzyna Orzech