LIST OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA

wpis w: Informacje, Komunikat, Szkolne | 0

W miesiącu grudniu uczniowie naszej szkoły własnoręcznie wykonali kartki z okazji świąt Bożego Narodzenia, które zostały wysłane do Watykanu – Ojca Świętego Franciszka. 09 stycznia br. społeczność szkolna otrzymała list od Świątobliwości Franciszka, w którym dziękuje za pamięć, jak również udziela swego Apostolskiego Błogosławieństwa w Nowym Roku.

To już kolejny List Następcy św. Piotra, który z ogromną pieczołowitością zostanie umieszczony w  szkolnej kronice.

 

dodała: Halina Dobek

 

A LETTER FROM THE HOLY FATHER FRANCIS
In the month of December, students of our school hand-made Christmas cards, which were sent to the Vatican – The Holy Father Francis. On January 9 this year the school community received a letter from the Pope Francis, in which he thanks for remembrance, as well as grants his Apostolic Blessing in the New Year.
This is yet another Letter of the Successor of St. Peter, who will be placed in the school chronicle with great solicitude.

 

dodał: Katarzyna Orzech