Pasowanie na czytelnika

wpis w: Biblioteka, Informacje, Szkolne | 0

W naszej bibliotece odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych. Dzieci zapoznały się z zasadami zachowania się w bibliotece i korzystania ze zbiorów. Po uroczystym pasowaniu, nowi czytelnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, upominek oraz słodki smakołyk. Na zakończenie miłego spotkania dzieci wysłuchały bajeczkę o  kotce Milusi przedstawionej za pomocą teatrzyku Kamishibai.

 

dodała: Bożena Szczyrbowska

 

Fit to be a reader
In our library there was a ceremony 'fit to be a reader’ for the first grade students. Children got acquainted with the rules of behaving in the library and using the collections. After the ceremony, new readers received commemorative diplomas, a gift and a sweet treat. At the end of a nice meeting, the children listened to the story about the cat Milusia presented by the Kamishibai theatre.

 

dodała: Katarzyna Orzech