SPOTKANIE CZYTELNICZE

W naszej szkole gościliśmy autorkę książki dla dzieci „O górze, która wybrała się w świat. Przygody Małej Czantorii” Weronikę Górską. Mieliśmy okazję posłuchać o miłości do gór, fragmentów książki oraz informacji o  pracy pisarza. Mogliśmy zapoznać się z akcesoriami wspinaczkowymi, otrzymać autograf autorki i zakupić tę fascynującą lekturę. Za spotkanie serdecznie autorce dziękujemy.

 

dodała: Bożena Szczyrbowska

 

A READING MEETING
In our school, we hosted the author of the children’s book „About a mountain, which set off into the world. Adventures of Little Czantoria ” Weronika Górska. We had the opportunity to listen about love to the mountains, fragments of the book and information about the writer’s work. We could see the climbing accessories, get the author’s autograph and purchase this fascinating book. Thank you very much for the meeting.

 

dodała: Katarzyna Orzech