Kolejne zawody już znamy!

wpis w: Informacje, Klasowe | 0

Uczniowie klas 7 – mych odwiedzili 22 i 23 marca chorzowską firmę Elgór +  Hansen S.A.

Specjalistyczny sprzęt dla górnictwa wraz z obsługą oraz serwisem – tym zajmuje się firma. Swoje urządzenia maja nie tylko w Polsce. Co to jest mechatronika, czy informatyk jest potrzebny, aby działały maszyny górnicze, dziś elektryk nie tylko zna się na prądzie – to tylko niektóre pytania, na które uzyskali odpowiedź uczniowie. Okazało się, że w takiej firmie pracują także kobiety, misterna praca i dokładność są tutaj bardzo potrzebne. Były to kolejne zajęcia z doradztwa zawodowego. Bardzo dziękujemy p. Gawlikowi, pracownikowi  Elgór + Hansen S.A za zorganizowanie wyjścia. Dziękujemy także p. Andrzejowi Bociąga – dyrektorowi produkcji – za oprowadzenie uczniów po zakładzie i zapoznanie ich ze specyfiką firmy.

 

dodała: Aleksandra Rabenda