Historyczna Parada w Chorzowie

wpis w: Informacje, Szkolne | 0

26 maja historyczną paradą rozpoczęły się obchody święta naszego miasta. Nasi uczniowie, jako prawdziwi chorzowianie z dumą reprezentowali naszą szkołę. Dziewczynki pięknie wyglądały w szkolnych strojach. Dzielnie machały równo i rytmicznie pomponami i hula-hopami. Chłopcy wytrwale dzierżyli wielki szkolny transparent. A wszyscy razem z dumą krzyczeli: „Do Piętnastki przychodzimy, tu wszystkiego się uczymy! Do Piętnastki uczęszczamy, doświadczenia zdobywamy!!!”.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom oraz ich rodzinom za pomoc w organizacji tego wydarzenia!

 

dodała: Agata Nowak

 

 

Historical Parade in Chorzów
On May 26, the celebration of the feast of our city began with a historic parade. Our students, as real Chorzów citizens, proudly represented our school. The girls looked beautiful in school attire. They bravely and rhythmically waved with pompoms and hula-hops. The boys wielded the school banner with persistence. And all together, they proudly shouted: „We come to Fifteen, we learn everything here! We attend Fifteen, we get experience !!! ”
Thank you to all involved students and their families for help in organizing this event!

 

dodała: Katarzyna Orzech