Spotkanie z Tappim w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chorzowie

wpis w: Biblioteka, Informacje, Szkolne | 0

W ramach współpracy z biblioteką miejską gościliśmy 26 kwietnia w filii nr 18 i zapoznaliśmy się z przygodami Tappieego, wesołego Wikinga, który w kolejnej swojej przygodzie poradził sobie z olbrzymem. Na zajęciach klasa 2b zapoznała się księgozbiorem biblioteki, wykonała prace plastyczne: swoje własne sówki i portret głównego bohatera. Spotkanie z literaturą po raz kolejny sprawiła radość i przekazała przesłanie – jak bardzo ważna jest przyjaźń.

 

dodała: Bożena Szczyrbowska

 

Meeting with Tappie in the Municipal Public Library in Chorzów
As part of cooperation with the municipal library, we were on 26 April in branch 18 and we got acquainted with the adventures of Tappie, the merry Viking, who in his next adventure coped with the giant. Students from class 2b became acquainted with the library collection, and made art works: their own owls and the portrait of the main character. Meeting with literature once again brought joy and conveyed the message – how important friendship is.

 

dodała: Katarzyna Orzech