„Domowi Detektywi”

wpis w: Informacje, Klasowe, Szkolne | 0

Dnia 21.06.2018 r.o godz. 17.00 odbył się ” Wieczór Jasia I Małgosi” z udziałem uczniów oraz ich rodziców. Spotkanie było posumowaniem realizowanego w klasie 5a programu dot. profilaktyki alkoholowej „Domowi Detektywi.Jaś i Małgosia na tropie”. Imprez rozpoczęła się wernisażem oraz prezentacją wykonanych przez uczniów prac. Spotkaniu towarzyszyły zabawy integracyjne i ćwiczenia, które wykonywali rodzice, podobnie jak wcześniej uczniowie w trakcie zajęć.  Na finał dziewczynki zaprezentowały układ taneczny, a Bartek Pielucha zagrał  na perkusji (czekamy na więcej:)). To był niezwykły czas. Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim rodzicom, uczniom oraz pani dyrektor. Szczególne podziękowania dla rodziców Bartka za pomoc w organizacji koncertu.

 

dodała: Anna Kozak – Salwa