Lubimy czytać !!!

wpis w: Biblioteka, Komunikat, Szkolne | 0

Daliśmy tego wyraz podczas III Katowickiej Edycji Ogólnopolskiej Akcji „Jak nie czytam, jak czytam” organizowanej przez czasopismo „Biblioteka w szkole”. Celem imprezy jest propagowanie czytelnictwa, wspieranie dzieci i młodzieży aktywnych czytelniczo. Wzięliśmy udział w barwnym korowodzie ulicami miasta Katowic, pokazując, że kochamy książki. W warsztatach plastycznych wykonaliśmy kolorowe zakładki do książek. Na koniec nastąpiło wyróżnienie najlepszych czytelników bibliotek szkolnych. Tytuł aktywnego czytelnika naszej szkoły otrzymała uczennica klasy 5c.

 

dodała: Bożena Szczyrbowska

 

We like reading !!!
We gave this expression during the Third Katowice Edition of the National Action „How I do not read, but I do” organized by the magazine „Library at school”. The goal of the event is to promote reading, to support children and young people who are active in reading. We took part in a colorful parade along the streets of Katowice, showing that we love books. In the art workshops, we made colorful bookmarks. At the end, the best readers of school libraries were honored. The title of the active reader of our school was received by a 5c grade student.

 

dodała: Katarzyna Orzech