Wypad do kina :-) wakacji smak

wpis w: Informacje, Szkolne | 0
Trias, jura i kreda, czyli miliony lat temu światem rządziły  dinozaury. Wyginęły? Nie! Gdzieś jest miejsce Isla Nublar – wyspa opuszczona przez ludzi, na której dinozaury próbują poradzić sobie w dżungli same. Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia do akcji wkracza człowiek – tak w „dwóch” słowach można przedstawić fabułę filmu „Jurassic World: Upadłe królestwo”. Film jest  zapowiedzą zbliżających się wakacji – przygoda, rozrywka okraszona prehistorycznymi gadami. Mogli go zobaczyć uczniowie klasy 6a, 7a i 7b, dnia 15 czerwca w Cinema City Silesia.
 
dodała: Alessandra Rabenda

 

A trip to the cinema 🙂 holidays taste
Trias, Jurassic and Cretaceous, or millions of years ago, the world was ruled by dinosaurs. Extinct? No! There is somewhere Isla Nublar – an island abandoned by people on which dinosaurs try to cope in the jungle alone. When the volcano, which has been dormient so far, comes to life, a human enters into action – in „two” words one can present the plot of the film „Jurassic World: Fallen Kingdom”. The film is a preview of the upcoming holidays – adventure, entertainment coloured with prehistoric reptiles. Class 6a, 7a and 7b students could see it on June 15 at Cinema City Silesia.

dodała: Katarzyna Orzech