III WOJEWÓDZKI AMATORSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY „PRZYRODA W OBIEKTYWIE”

wpis w: Informacje, Szkolne | 0

Dnia 25 października br w Miejskim Domu Kultury „Południe” w Katowicach odbyło się uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej – Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Przyroda w obiektywie”.  W czasie gali – Michał Targowski – uczeń naszej szkoły chodzący do klasy 8a otrzymał Nagrodę Specjalną za fotografię „Strażnik lasu”. Warto nadmienić, że Michał był najmłodszym uczestnikiem konkursu. Na konkurs napłynęło 577 prac z całego województwa śląskiego. Serdecznie gratulujemy.

 

dodała: Halina Dobek

 

3rd AMATEUR PROVINCIAL PHOTOGRAPHIC COMPETITION „NATURE IN THE CAMERA LENS”
On 25 October this year, the Municipal Cultural Center „South” in Katowice hosted a ceremonial opening of the post-competition exhibition – the Provincial Photo Competition „Nature in the camera lens”. During the gala – Michał Targowski – a student of our school from grade 8a, received the Special Award for the photograph „Forest Guardian”. It is worth mentioning that Michał was the youngest participant in the competition. 577 works from the entire Silesian Province were submitted. Congratulations.

 

dodała: Katarzyna Orzech