Światowy Dzień Osób Jąkających

wpis w: Informacje, Szkolne | 0

22 października to Światowy Dzień Osób Jąkających. Z tej okazji 20 października 2018 roku w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (CINiBA) w Katowicach (ul. Bankowa 11, sala konferencyjna, parter) odbędzie się czwarta edycja otwartego seminarium zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Świadomości Jąkania (International Stuttering Awareness Day – ISAD 2018). Temat tegorocznej edycji brzmi „Speak your mind – Powiedz, co masz na myśli!”. Wydarzenie adresowane jest do osób jąkających się i ich rodzin, nauczycieli, rodziców, logopedów, studentów i wszystkich zainteresowanych tą temat. Zapraszamy do zapoznanie się z programem: isad2018_plakat

 

dodała: Bogumiła Wilk

 

World Day of Stuttering People
October 22 is the World Day of Stuttering People. On this occasion, on October 20, 2018, at the Scientific Information Center and the Academic Library (CINiBA) in Katowice (11 Bankowa Street, conference room, ground floor), the fourth edition of the open seminar organized on the occasion of the International Stuttering Awareness Day will be held. 2018. The theme of this year’s edition is „Speak your mind – Say what you mean!”. The event is addressed to people who stutter and their families, teachers, parents, speech therapists, students and anyone interested in the subject. We invite you to get familiar with the program: isad2018_plakat

 

dodała: Katarzyna Orzech