Szlachetna Paczka

wpis w: Informacje, Szkolne | 0
Razem z Fundacją Wiedzy i Dialogu Społecznego Agere Aude, TVP3 i RDOŚ wspieramy potrzebujące rodziny w ramach SZLACHETNEJ PACZKI. Zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce, która potrwa do 5 grudnia. Prosimy o przynoszenie potrzebnych artykułów do biblioteki szkolnej lub sali nr 28. Więcej informacji udziela p. Aleksandra Rabenda i p. Anna Domżalska.
Razem możemy więcej!
 
 
dodała: Anna Domżalska
 
Noble Parcel
Together with the Agere Aude Foundation of Knowledge and Dialogue, TVP3 and RDOŚ, we support families in need within the action NOBLE PARCEL. We encourage you to participate in the collection, which will last until December 5. Please bring the necessary items to the school’s library or classroom 28. For more information, please contact Ms. Aleksandra Rabenda and Ms. Anna Domżalska.
Together we can do more!
 
 
dodała: Katarzyna Orzech