Wielka Liga Czytelników

wpis w: Informacje, Szkolne | 0

Od 22 listopada rusza w naszej szkole konkurs: Wielka Liga Czytelników. Jest to projekt czytelniczy o zasięgu ogólnopolskim skierowany do uczniów klas 1-8 szkół podstawowych. 

Celem wydarzenia jest promocja czytelnictwa, a także zachęcanie całych rodzin do wspólnego czytania. Konkurs ma charakter etapowy i przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, którzy w dwóch kategoriach wiekowych (klasy 1-4 i 5-8) stają to walki w czytelniczych rozgrywkach.

Zapisy odbywają się w bibliotece szkolnej do 30 listopada.
Więcej informacji u pani Aleksandry Rabendy i Bożeny Szczyrbowskiej.

 

The Great League of Readers
From November 22, the competition: The Great League of Readers begins in our school. It is a nationwide reading project addressed to pupils from grades 1-8 primary schools.
The goal of the event is to promote reading and encourage families to read together. The competition is of a staged nature and is intended for primary school students who in two age categories (grades 1-4 and 5-8) are fighting in reading competitions.

The deadline of signing in is November 30 in the school library.
More information from Ms. Aleksandra Rabenda and Bożena Szczyrbowska.

 

dodała: Katarzyna Orzech