WYRÓŻNIENI UCZNIOWIE PRZEZ PREZYDENTA MIASTA CHORZÓW

wpis w: Informacje, Szkolne | 0

Dnia 28 listopada br. w Miejskim Domu Kultury „Batory” W Chorzowie odbyło się uroczyste spotkanie Władz Miasta Chorzowa z młodzieżą, która zdobyła wysokie lokaty w konkursach artystycznych w roku 2018. Uczniowie otrzymali nagrody oraz podziękowania Andrzeja Kotali – Prezydenta Miasta Chorzów. Miło nam poinformować, że trzech uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami zostało wyróżnionych:

  • Michał Gieras – uczeń klasy 4 oraz Pani Ewa Kawka;
  • Julia Zawadzka-Woźniak – uczennica klasy 8a oraz Pani Jadwiga Pieczyńska;
  • Michał Targowski – uczeń klasy 8a oraz Pani Halina Dobek.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom oraz życzymy wytrwałości w rozwijaniu pasji i osobistej satysfakcji w osiąganiu kolejnych sukcesów.

 

dodała: Halina Dobek

 

PUPILS HONOURED BY THE PRESIDENT OF THE CITY OF CHORZÓW
On November 28 this year at the Municipal Cultural Center „Batory” In Chorzów, took place a ceremonial meeting of the City of Chorzów authorities with students, who won high places in art competitions in 2018. The students received prizes and thanks from Mr Andrzej Kotala – the President of Chorzów. We are pleased to inform you that three of our students and their supervisors were awarded:
Michał Gieras – grade 4 and Ms. Ewa Kawka;
Julia Zawadzka-Woźniak – grade 8a and Ms. Jadwiga Pieczyńska;
Michał Targowski – grade 8a and Ms. Halina Dobek.
We warmly congratulate our students and wish them perseverance in developing passion and personal satisfaction in achieving success.

 

dodała: Katarzyna Orzech