„Nieść radość wszystkim wokół ”   

wpis w: Informacje, Szkolne | 0

W Szkole Podstawowej nr 2 im.Jana Pawła II odbyły się przesłuchania XX Edycji Interdyscyplinarnego Konkursu Święta Bożego Narodzenia „Nieść radość wszystkim wokół ” w kategorii kolęda naszą szkołę reprezentował zespół z kl.”0″ i zespół „Kolorowe nutki” oraz solistka Małgorzata Domańska .Trzymamy kciuki.

 

dodała: Ewa Kawka

 

„Bring joy to everyone around „
At the Primary School No. 2 named after John Paul II, took place the audition of the 20th edition of the Interdisciplinary Christmas Contest entitled „Bring Joy to Everyone Around”, in the Christmas Carol category our school was represented by the band from grade „0” and the band „Colorful Notes” and the soloist Małgorzata Domańska. We keep our fingers crossed.

 

dodała: Katarzyna Orzech