Etap powiatowy Wielkiej Ligi Czytelników

wpis w: Biblioteka, Informacje, Szkolne | 0

 Nasze drużyny w składzie: Natalia Bilat, Emilia Furtak i Robert Domański oraz Maja Ceglarek, Zuzanna Płaczek i Mateusz Skórski dzielnie walczyli i godnie reprezentowali naszą szkołę podczas odpowiadania na pytania z książek „Niesamowite przygody 10 skarpetek” oraz „Pan samochodzik i Niesamowity Dwór”. Rywalizowali z 6 innymi szkołami z Chorzowa. Gratulujemy wiedzy i czekamy na wyniki.

 

dodała: Bożena Szczyrbowska

 

District stage of the Great Readers’ League
Our teams consisting of: Natalia Bilat, Emilia Furtak and Robert Domański and Maja Ceglarek, Zuzanna Płaczek and Mateusz Skórski bravely fought and proudly represented our school while answering questions from the book „Amazing adventures of 10 socks” and „Mr. Car and an Amazing Manor House”. They competed against 6 other schools from Chorzów. Congratulations on your knowledge and we are looking forward to the results.

 

dodała: Katarzyna Orzech