Europejski Dzień Logopedy

wpis w: Informacje, Szkolne | 0

Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy, który przypada 6 marca uchylamy drzwi do gabinetu logopedy aby przybliżyć innym jak wyglądają zajęcia z logopedą.

Zajęcia z logopedą to nie tylko żmudne ćwiczenia ale również ciekawa zabawa. Podczas terapii dzieci nie tylko uczą się prawidłowo wymawiać głoski, wyrazy i zdania ale doskonalą też inne ważne umiejętności np.: radzenie sobie z emocjami podczas przegranej, mówienie po kolei, czekanie na swoją kolej, a także stawiają pierwsze kroki w nauce czytania.

 

dodała: Bogumiła Wilk

 

European Day of the Speech Therapist
On the occasion of the European Day of the Speech Therapist, which falls on March 6, we open the door to the speech therapist’s office to show others how the classes with the speech therapist look like.
Speech therapist classes are not only tedious exercises but also fun. During therapy, children not only learn to pronounce sounds, words and sentences correctly, but also improve other important skills such as: managing emotions after losing, speaking one after another, waiting for their turn, and taking their first steps in learning to read.

 

dodała: Katarzyna Orzech

 

Europejski Dzień Logopedy