Rodzice dla dzieci po raz trzeci

wpis w: Informacje, Klasowe | 0

W klasie 0a zagościła nasz kolejna Mama i poprowadziła pełne pasji zajęcia o swoim hobby. Pani Marzena opowiedziała o swoim zajęciu, które ją relaksuje i odpręża po pracy i każdym ciężkim dniu. Pokazała swoje wyroby i wraz z uczniami wykonała małe dzieła sztuki. Jej pasją jest robienie ozdób i dekoracji ze wstążek, papieru i kwiatów, naklejek, błyskotek. Mieliśmy okazję oglądać opaski i spinki do włosów pięknie przyozdobione, jajka styropianowe i mnóstwo pięknych kartek okolicznościowych. Każde dziecko wykonało dla swojej rodziny kartkę wielkanocną z zajączkami, jajkami, piórkami, kwiatami… Było bardzo twórczo i przyjemnie.

Bardzo Pani dziękujemy za tak fascynujące zajęcia, poświęcony czas, materiały i własną pozytywną energię. Życzymy wielu udanych dzieł.

 

dodała: Agata Nowak