IV PRZERWA NA CZYTANIE

wpis w: Biblioteka, Informacje | 0

Lubimy czytać książki, dlatego 8 maja wzięliśmy udział IV Przerwie na czytanie, czyli ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w czytaniu na przerwie. Czytających uczniów można było zobaczyć w tym dniu, na dwóch dużych przerwach, w różnych zakątkach szkoły, najwięcej ich było w bibliotece. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

 

dodaj: Bożena Szczyrbowska

 

V BREAK FOR READING
We like reading books, which is why on May 8th we took part in the IV Break for reading, a nationwide campaign to break a record in reading during a break. Reading pupils could be seen on that day, during two long breaks, in various corners of the school, most of them were in the library. Thank you all for your commitment.

 

dodała: Katarzyna Orzech

 

IV PRZERWA NA CZYTANIE

 

IV PRZERWA NA CZYTANIE