Znów jesteśmy w finale!!!

wpis w: Informacje, Szkolne | 0

Dzięki determinacji p. Agnieszki Grochli i  zaangażowaniu uczniów klas młodszych po raz drugi nasza szkoła zakwalifikowała się do finału w Ogólnopolskim konkursie „Ratujemy i Uczymy Ratować”.  W tym roku  zadaniem szkół w 2 etapie było stworzenie pomocy edukacyjnej do nauki pierwszej pomocy. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki 11 czerwca, wtedy też nasi uczniowie z p. Agnieszką będą nas reprezentować w Warszawie.

 

dodała: Anna Kozak – Salwa

 

We’re in the finals again !!!
Thanks to Agnieszka Grochla’s determination and the involvement of junior class students for the second time, our school qualified for the finals in the Polish nationwide competition „We rescue and Teach how to rescue.” This year, the task of schools in the second stage was to create educational help for learning first aid. Congratulations and we are keeping our fingers crossed on June 11, then our students with Agnieszka will represent us in Warsaw.

 

dodała: Katarzyna Orzech