Radośnie, choć z łezką w oku

wpis w: Klasowe, Komunikat, Szkolne | 0

Dnia 19 czerwca 2019 roku 46 uczniów klas 8 pożegnało swoją szkołę. Na uroczystość zaproszeni zostali nauczyciele, pracownicy oraz rodzice naszych absolwentów. Po części oficjalnej, gdzie najlepszym uczniom dyrektor Izabela Grabiańska wręczyła świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe, nastąpiła radosna część akademii, gdzie niejednej osobie zakręciła się łezka w oku. Ósmoklasiści swoim programem, wierszem i piosenką chcieli podziękować dyrekcji oraz wszystkim nauczycielom za trud ich pracy, a rodzicom za wsparcie w działaniu. Zaczęło się dostojnie – uczniowie rozpoczęli polonezem, a później nastała chwila wspomnień. Absolwenci z humorem i piosenką nawiązali do każdych zajęć, minionych lat, wydarzeń. Swoje występy przeplatali tańcami. Najczęściej padającym słowem tego dnia było słowo dziękuję – dzieciaki kwiatami dziękowały wszystkim pracownikom szkoły za minione lata. Absolwentom życzymy wszystkiego dobrego, aby marzenia się spełniały. Dziękujemy rodzicom za lata współpracy. Wszystkim życzymy udanych wakacji.

Za przygotowanie akademii dziękujemy p. A. Lasoń – Wołowiec, dekorację przygotowała p. I. Foryś.

 
 
 
dodała: Aleksandra Rabenda