Spotkanie z pisarzem

wpis w: Informacje, Komunikat, Szkolne | 0

Dziś, 12 września w naszej szkole miało miejsce niecodzienne spotkanie. Odwiedził klasy młodsze autor książek dla dzieci, Waldemar Cichoń. Opowiadał nam o bohaterach swoich książek: Cukierku – zwariowanym kocie i o bardzo mądrym psie – Riko. Zdradził skąd czerpał inspiracje przy tworzeniu tych postaci i skąd się wziął pomysł na pisanie książek. Na koniec uczniowie mogli otrzymać książkę i autografy z „kociątką”

 

dodała: Bożena Szczyrbowska

 

Meeting with the writer
Today, on September 12, an unusual meeting took place in our school. Children’s book author Waldemar Cichoń visited Junior grades . He told us about the heroes of his books: Candy – a crazy cat and about a very smart dog – Riko. He revealed the source of his inspiration for creating these characters and where the idea for writing books came from. Finally, students could receive a book and autographs with a „kitten”

 

dodał: Katarzyna Orzech