22 października to Międzynarodowy Dzień Świadomości Jąkania

wpis w: Informacje, Szkolne | 0

18 października 2019 r. o godz. 15:00 z okazji Międzynarodowego Dnia Świadomości Jąkania – ISAD 2019, odbędzie się otwarte seminarium

Growth Through Speaking – Wzrost (po)przez mówienie!

Zapraszamy osoby jąkające się i ich rodziny, nauczycieli, logopedów, studentów i wszystkich zainteresowanych tą tematyką do CINIB-y.

Tegoroczny slogan ISAD brzmi: Wzrastać (po)przez mówienie (GROWTH THROUGH SPEAKING)! Oprócz interesujących wykładów – także z udziałem gościa z USA (prof. Martine Vanryckeghem, University of Central Florida), po raz kolejny będzie możliwość zobaczenia amerykańskiego filmu dokumentalnego Kiedy się jąkam (When I stutter).

Wstęp wolny! Szczegółowy program na stronie: www.zpm.us.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

dodała: Bogumiła Wilk

Stuttering Awareness Day
October 18, 2019 at
 15:00 on the occasion of International Stuttering Awareness Day – ISAD 2019, an open seminar will be held Growth Through Speaking
We invite people who stutter and their families, teachers, speech therapists, students and anyone interested in this subject to CINIB.
This year’s ISAD slogan is: GROWTH THROUGH SPEAKING!
 In addition to interesting lectures – also with the participation of a guest from the USA (Prof. Martine Vanryckeghem, University of Central Florida), once again it will be possible to see the American documentary film When I stutter.
Free entrance!
 A detailed program is available at www.zpm.us.edu.pl