Dzień Chłopaka w 1a

wpis w: Komunikat | 0

30 września rozpoczęliśmy klasowe świętowanie dnia chłopaka. Było dużo słodkości i upominków. Nasza Ania przygotowała nawet wyjątkowy tort z wnętrza którego wszyscy częstowali się cukierkami. Pani Agata też miała pomysł na prezent dla swoich uczniów, ale ze względu na pogodę mogła go zrealizować dopiero 2 października. Cała klasa przespacerowała się na tereny Uniwersytetu Śląskiego na wyjątkowy plac zabaw. Tam wyjątkowo dobrze wszyscy się bawili: grali w piłkę, huśtali się, grali w berka na belkach, zjeżdżali ze zjeżdżalni i wspinali się na góry. W drodze oczywiście podziwialiśmy piękną kolorową jesień, zbieraliśmy liście i kasztany. Polecamy to miejsce każdemu, kto lubi aktywny wypoczynek!

 

dodała: Agata Nowak

 

Boy’s day in 1a
On September 30, we began the class celebration of boy’s day.
 There were a lot of sweets and gifts. Our Ania even prepared a unique cake from which everyone could help themselves with candy. Ms. Agata also had an idea for a gift for her students, but due to the weather she could not realize it until October 2. The whole class walked to the grounds of the University of Silesia on a unique playground. Everyone enjoyed themselves there exceptionally: they played football, swung, played tag on beams, rolled off the slide and climbed the mountains. On the way, of course, we admired the beautiful colorful autumn, collected leaves and chestnuts. We recommend this place to anyone who likes active leisure!

 

dodała: Katarzyna Orzech

 

Dzień chłopaka w 1a

Dzień chłopaka w 1a

Dzień chłopaka w 1a

Dzień chłopaka w 1a