Instruktorka tańca Egurrola Dance Studio w naszej szkole

wpis w: Komunikat | 0

Na środowych zajęciach wychowania fizycznego w klasie 1a pojawił się gość specjalny. Odwiedziła nas Pani Ola – instruktorka tańca ze szkoły tańca Augustina Egurroli. Poprowadziła z uczniami trening taneczny. Po bardzo wyczerpującej rozgrzewce była jeszcze bardziej wyczerpująca nauka choreografii. Ileż energii popłynęło! Ile potu wylali wszyscy uczniowie i jakie mieli zakwasy,to tylko oni wiedzą. Wszystkim jednak przekazujemy, że warto było! Bardzo pozytywne zmęczenie i fajna energia! Dziękujemy Pani Oli …i zapraszamy ponownie!

W czwartek na kółku tanecznym ponownie gościła pani Ola i nauczyła nas kolejnych kroków hiphopowych. Znowu było energetycznie i radośnie. Każdy uczestnik zajęć tanecznych z instruktorką z Egurrola Dance Studio otrzymał darmową wejściówkę na pojedyncze wejście do katowickiej szkoły tańca.

 

 

dodała: Agata Nowak

 

Egurrola Dance Studio dance instructor at our school

A special guest appeared on Wednesday physical education class in class 1a. We were visited by Mrs. Ola – a dance instructor from the Augustin Egurrola dance school. She conducted dance training with the students. After a very exhausting warm-up, there was an even more extensie study of choreography. How much energy flowed! How much sweat and what the musce soreness was, only they know. However, we convey to everyone that it was worth it! Very positive fatigue and cool energy! Thank you Ola … and you are welcome again!

On Thursday, Mrs. Ola visited the dance club again and taught us the next steps in hip-hop. It was energetic and joyful again. Each participant in dance classes with an instructor from Egurrola Dance Studio received a free admission ticket for a single entry to the Katowice dance school.

 

 

dodała: Katarzyna Orzech